יצירת קשר

לפרטים נוספים אנא מלא/י את פרטייך וניצור עימך קשר בהקדם.

שם
טלפון
אימייל
הודעה
ראשי ראשי

הרשת הוקמה על ידי כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת , מנהלת שיווק בחברות עסקיות וטכנולוגיות ו כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת , יועץ תקשורת ואסטרטגיה בחברות עסקיות וחברות טכנולוגיות. השירותים מתאימים כתמיכה למנהלי שיווק בארגונים, ו/או לארגונים הפועלים ללא מנהלי שיווק וזקוקים לסיוע ויעוץ מקצועי בתחום השיווק.

 

תקשורת שיווקית דיגיטלית

שיווק בעולם הניו-מדיה מאפשר קשת עצומה של נוכחות ברשת. הרשת מספקת ייעוץ ותמיכה לארגונים בתכנון, ניהול ויישום אסטרטגיות דיגיטליות, ותפעול פתרונות מדיה בסביבת אינטרנט ובסביבת הרשתות החברתיות. הרשת מסייעת לארגון לבנות פתרונות יחודיים, המותאמים לצרכיו ולקהל היעד שלו, לבחון מה הם הכלים הדיגיטליים המתאימים לו ביותר, ואיזה נכס דיגיטלי לקדם בכל הכוח כדי לענות על צרכי הארגון. 

 

תקשורת שיווקית אוף-ליין

על אף אין-סוף האפשרויות שמציע עולם הניו-מדיה והרשתות החברתיות, ארגונים וחברות לא זנחו את השיווק המסורתי, אוף-ליין, הנעזר בפליירים, רול-אפים, פולדרים, וכל ניירת או כנס שצריך הארגון. הרשת מעניקה ראייה רחבה המשלבת את הדיגיטל עם האוןף-ליין, שומרת על ערכי המותג בכל מדיה שיווקית, ומטפלת גם בשלבים הטכניים ההפקתיים, שהם חלק אינטגרלי משיווק אוף-ליין.

 

 

 

 

רוצים להשתלב בקלות וביעילות בעולם השיווק? פנו עכשיו: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת