יצירת קשר

לפרטים נוספים אנא מלא/י את פרטייך וניצור עימך קשר בהקדם.

שם
טלפון
אימייל
הודעה
ראשי ניהול תוכן

ניהול תוכן

על מנת שהמסר השיווקי והפרסומי של החברה או הארגון יעברו בצורה נכונה וישפיעו על קהלי המטרה התכנים צריכים להיות מנוסחים בצורה חדה, בהירה ושיווקית. אם רוצים לקדם אתר אינטרנט במנוע חיפוש כמו Google או Yahoo, הוא חייב להכיל כתבות מקוריות ותכנים העוסקים בתחום הפעילות של החברה. עדכון של תוכן וכתבות באתר ישפרו משמעותית את מיקומו במנועי חיפוש ויובילו מיידית להגדלת מספר הכניסת לאתר וביצוע פעולות באמצעותו.

 

באמצעות הרשת, אנו מספקים את כל שירותי התוכן, החל ממאמר מקצועי לעיתון, בלוגים לחברות וארגונים, כתבות מקצועיות, ניוזלטרים ועד כתיבה, הפקה וניהול של אתרי אינטרנט. עם ניסיון של עשרות ניוזלטרים, כתבות שיווקיות, מאמרים ובלוגים נוכל לכתוב את התוכן שמתאים לך. 

 

שירות ייחודי - בנק כתבות: אתר האינטרנט שלכם משעמם ? אין לכם תוכן מקורי ? האתרים של המתחרים עוברים אתכם במנועי החיפוש ? ידוע שתוכן מקורי משפר את המיקום שלכם במנועי חיפוש. תוכלו להזמין כתבה באופן חד פעמי או מספר כתבות שצפויות לשפר משמעותית את מיקומו של האתר. אנחנו כותבים בכל נושא, כאשר החומרים מקוריים ובלעדיים עבורכם. אין צורך בהתחייבות, העסקת מנהל תוכן או תשלום חודשי קבוע. ניתן להזמין כתבה חד פעמית או חבילה של חמש / עשר / עשרים כתבות שישפרו משמעותית את התוכן של האתר שלכם

ובהשקעה מינימלית תהפכו אותו למעניין ואטרקטיבי עבור מנועי חיפוש.

 

רוצים לדעת עוד ? שלחו אלינו מייל: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת


לצד הטיפול בתחום התוכן אנו מספקים באמצעות שותפים עסקיים שירותים מלאים בתחום העיצוב הגראפי, הדפוס ובניית אתרי אינטרנט על מנת להיות בעבור הלקוח כתובת אחת לכל צרכיו בתחום התוכן השיווקי.

 

ברשת אנו מטפלים בכל תחומי התוכן ובכלל זה: כתבות תדמית, כתבות מקצועיות, סיפורי לקוח, מאמרים, ניהול תוכן לאתרי אינטרנט, בלוגים, ניולטרים.

 

לרשת התמחות מיוחדת בטיפול בתוכן מקצועי בתחומי הייטק,טכנולוגיה וטלקום, כולל עריכה והפקה של תכנים וניוזלטרים המבוססים על חומרי מקור שכתובים בשפות זרות, לצד יכולת ניהול תוכן בכל תחום ובכל נושא.

תהליך הכתיבה כולל פגישות לצרכי ראיונות (כולל עם לקוחות / שותפים), כתיבה, עריכה, עריכה לשונית, הגהה. במידה ויש צורך בפרסומים בשפות נוספות חוץ מעברית, אנו עובדים בשיתוף עם חברת תרגום מקצועית שמפיקה תכנים במגוון עצום של שפות, כולל תרגום ועריכה לשונית מקצועית של הטקסט, בהתאם להקשר התוכני.